حمله جدید پهپادی مقاومت اسلامی عراق به فرودگاه «بن گورین»

    •••••  ﺳﻪشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ — ۰۶:۵۳ کد مطلب : 156096/a   

به گزارش تحلیل ایران، رزمندگان مقاومت اسلامی عراق در دومین مرحله از عملیات نظامی مقاومت علیه رژیم صهیونیستی و در حمایت از ساکنان نوار غزه حمله پهپادی به فرودگاه «بن گوریون» در عمق اراضی اشغالی را تأیید کرد.

 

رسانه جنگ نیروهای مقاومت عراق، این گروه تأکید کرد که این حمله در ادامه حمایت از مردم غزه انجام گرفت و این گروه همچنان به حملات خود ادامه خواهد داد.

 

در بیانیه مقاومت اسلامی عراق آمد: رزمندگان ما، شامگاه دوشنبه، فرودگاه بن گوریون در عمق رژیم غاصب را با پهپاد هدف قرار دادند و تاکید می‌کنیم همچنان به درهم کوبیدن قلعه‌ها و دژهای دشمنان در راستای تکمیل مرحله دوم عملیات مقاومت بر ضد اشغالگران و یاری مردم غزه ادامه خواهیم داد.

 

رژیم صهیونیستی در آستانه ماه مبارک رمضان و در ۱۵۸ مین روز شمار جنگ غزه به حملات مستمر به باریکه و کرانه باختری، ادامه می‌دهد.

 

مقاومت اسلامی عراق پنجشنبه شب گذشته نیز اعلام کرد که یک مقر نظامی رژیم صهیونیستی را در فرودگاه «راش پینا» واقع در منطقه الجلیل را هدف قرار داده است.

 

این گروه مقاومت در حمایت از مقاومت فلسطین و محکوم کردن حمایت همه جانبه آمریکا از جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه بارها پایگاه‌های ارتش آمریکا در عراق و سوریه و همچنین اهدافی را در سرزمین‌های اشغالی هدف حملات پهپادی و موشکی خود قرار داده است.