موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/153764 :کد

سرقت اعضای بدن شهدای غزه

صهیونیست‌ها اعضای بدن شهدای غزه را سرقت می‌کنند

  چهارشنبه ۰۶ دی ۱۴۰۲ — ۰۸:۴۱
تعداد بازدید : ۹۲   
 تحلیل ایران -صهیونیست‌ها اعضای بدن شهدای غزه را سرقت می‌کنند

جنبش حماس بامداد چهارشنبه ضمن اشاره به سرقت شدن اعضای بدن شهدای نوار غزه توسط نظامیان صهیونیست، گفت که این نشان‌دهنده وحشی‌گری و زوال اخلاقی آنهاست.

به گزارش تحلیل ایران ، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» بامداد چهارشنبه از سرقت شدن اعضای بدن شهدای نوار غزه توسط نظامیان رژیم صهیونیستی خبر داد.

 

حماس طی بیانیه‌ای گفت که رژیم صهیونیستی بعد از آسیب زدن به پیکر ۸۰ شهید فلسطینی، آنها را در حال تجزیه‌شدن در شهر «رفح» تحویل داد.

 

به نوشته وبگاه شبکه «الجزیره»، این جنبش توضیح داد: «اشغالگران اعضای بدن شهدا را سرقت کردند و مرتکب جنایت جنگی شدند که نشان‌دهنده وحشی‌گری و زوال اخلاقی آنهاست».

 

در این بیانیه تاکید شده است: «دشمن با تجاوز آشکار به حرمت و حیثیت شهدای غزه، نبش قبور کرده و به پیکر آنها دست درازی می‌کند».

 

پیش از این نیز جنبش حماس بامداد سه‌شنبه گفته بود که اظهارات «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی برای کوچاندن ساکنان نوار غزه، پوچ و مهمل است. (جزئیات بیشتر)

رسانه‌های رژیم صهیونیستی شامگاه دوشنبه خبر دادند که نخست وزیر این رژیم در نشست حزب لیکود گفته که تلاش‌ها برای یافتن کشورهایی که ساکنان غزه را به عنوان پناهجو بپذیرند در حال انجام است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :