موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی راه و ترافیک

a/153901 :کد

محدودیت‌های ترافیکی

آخر هفته در برخی محورهای مواصلاتی اعلام شد

  پنجشنبه ۱۴ دی ۱۴۰۲ — ۱۴:۱۴
تعداد بازدید : ۷۷   
 تحلیل ایران -آخر هفته در برخی محورهای مواصلاتی اعلام شد

محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته منتهی به ۱۶ دی ماه در برخی محورهای مواصلاتی کشور را اعلام کرد.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از مهر، تردد موتورسیکلت‌ها (به استثنا موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی) از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه ۱۳ دی تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۱۶ دی‌ماه از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه، تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

در محور کندوان، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۱۳ دی‌ماه از مرزن آباد به سمت کرج و تهران ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ این روز از ابتدای تونل کندوان به سمت مرزن‌آباد یک‌طرفه خواهد بود.

از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز جمعه ۱۵ دی‌ماه تردد انواع وسایل نقلیه از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ این روز از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران یک‌طرفه خواهد بود. همچنین در محور هراز و در صورت سنگین بودن بار ترافیکی، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روز جمعه ۱۵ دی‌ماه از شمال به جنوب به صورت مقطعی یک‌طرفه خواهد بود.

ممنوعیت تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت (به استثنا خودروهای حامل مواد سوختی و یا فاسدشدنی) از محور کرج - چالوس و بالعکس ممنوع است. تردد تمام خودروهای تریلر همچنان از محور هراز ممنوع اعلام شده است.

تردد خودروهای کامیون و کامیونت (به استثنا خودروهای حامل مواد سوختی و یا فاسدشدنی) از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۱۳ دی و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه (۱۴ و ۱۵ دی‌ماه) از محور هراز ممنوع اعلام شده است. اجرای محدودیت‌های ترافیکی یاد شده منوط به افزایش حجم تردد در محورها بوده و درصورتی‌که وضعیت ترافیک عادی باشد، اجرای محدودیت‌ها لغو خواهد شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :