موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی راه و ترافیک

a/154029 :کد

رئیس پلیس راه مازندران گفت:

ادامه محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های بارانی و لغزنده شمال

  پنجشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۲ — ۱۰:۲۲
تعداد بازدید : ۹۰   
 تحلیل ایران -ادامه محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های بارانی و لغزنده شمال

رئیس پلیس راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته کماکان در جاده‌های لغزنده و بارانی شمال تداوم دارد.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از  رئیس پلیس راه مازندران، امروز درباره وضعیت جاده‌های شمال در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در مازندران، اظهار کرد: تردد خودروها در مسیر شمال در محورهای شمال به‌صورت روان گزارش شد.

وی با اشاره به بارش باران و لغزندگی سطح جاده‌های مازندران، افزود: باتوجه به بارش در سطح محورها احتمال ریزش سنگ و اختلال در تردد در جاده‌های کوهستانی استان وجود دارد.

رئیس پلیس راه مازندران با اعلام اینکه محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در جاده‌های شمال کماکان ادامه دارد، اضافه کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت‌ها به‌جز حاملان مواد سوختی و فاسد‌شدنی تا ساعت ۲۴ امروز پنج‌شنبه ۲۱ و همچنین  از ساعت ۶ تا ۲۴ روز جمعه ۲۲ دی‌ماه امسال از محور هراز ممنوع خواهد بود.

جهان‌تاب با اشاره به اینکه تردد تمامی تریلی کماکان از محور هراز ممنوع است، یادآور شد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روز جمعه ۲۲ دی‌ماه امسال در صورت سنگین بودن بار ترافیکی از شمال به جنوب به صورت مقطعی یک‌طرفه خواهد بود.

وی با بیان اینکه تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت کماکان از محور کندوان ممنوع است، افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز جمعه ۲۲ دی‌ماه امسال از کرج و ابتدای آزادراه تهران شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ همان‌روز از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران یادآور شد اعمال محدودیت یک‌طرفه مقطعی در محور کیاسر را نیز روز جمعه در دستور کار داریم.

جهان‌تاب با تاکید بر ضرورت تجهیز خودروها به لوازم زمستانی به‌ویژه زنجیرچرخ، خاطرنشان کرد: لازم است مردم و مسافران در صورت سفر، تجهیزات زمستانی از جمله غذا و پوشاک گرم و زنجیر چرخ حتما به همراه داشته باشند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :