موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی شهری

a/154852 :کد

روزنامه پویش امید و افتخار در دهه فجر

اجرای روزانه پویش «امید و افتخار» در دهه فجر

  چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ — ۲۰:۲۰
تعداد بازدید : ۷۰   
 تحلیل ایران -اجرای روزانه پویش «امید و افتخار» در دهه فجر

سخنگوی شهرداری تهران از اجرای روزانه پویش «امید و افتخار» در دهه فجر خبر داد.

 

 

به گزارش تحلیل ایران ، عبدالمطهر محمدخانی درباره چگونگی برگزاری پویش «امیدوافتخار» در ایام دهه فجر، بیان داشت: همزمان با برگزاری جشن‌های سالگرد انقلاب اسلامی، شهرداری تهران نیز هر روز یک پروژه مهم شهری را بهره‌برداری و تقدیم شهروندان خواهد کرد.

 

وی افتتاح تقاطع غیرهم‌سطح اتوبان شهید باقری به شهید زین‌الدین را نخستین رویداد «امیدوافتخار» دهه فجر ۱۴۰۲ دانست و اضافه کرد: همان‌طور که در جریان هستید، تکمیل ۹۸ تقاطع ناقص معابر بزرگراهی پایتخت از کلان‌پروژه‌های عمرانی مدیریت شهری است. در همین راستا این تقاطع غیرهم‌سطح روز پنجشنبه همزمان با آغاز دهه مبارک فجر تقدیم شهروندان شرق تهران خواهد شد.

 

محمدخانی درباره دیگر پروژه‌های در صف بهره‌برداری در قالب پویش «امیدوافتخار» در ایام مبارک دهه فجر، اظهار کرد: افتتاح فاز دوم مرکز تربیتی، درمانی و آموزشی یاورشهر ۹ از مهم‌ترین پروژه‌هایی است که در این دهه با حضور شهردار تهران به بهره‌برداری خواهد رسید که با افتتاح این مرکز، مجموع ظرفیت مراکز ماده ۱۶ تهران برای پذیرش معتادان متجاهر تقریباً به ۲۰ هزار نفر نزدیک می‌شود.

 

سخنگوی شهرداری تهران افتتاح پروژه جمع‌آوری و هدایت آب‌های سطحی سرشاخه اکباتان را از دیگر پروژه‌هایی دانست که در ایام دهه فجر تقدیم شهروندان می‌شود و اظهار داشت: این پروژه نقش مؤثری در تکمیل چرخه بازچرخانی آب‌های سطحی پایتخت دارد و از مهم‌ترین ابزارهای کنترل روان‌آب‌ها و جلوگیری از سیلاب‌های احتمالی مناطق غربی است.

 

وی افزود: زیرگذر اتصال بزرگراه فتح به باغستان نیز از دیگر پروژه‌هایی است که همواره مطالبه جدی شهروندان مناطق جنوب‌غربی و هم‌چنین ساکنان شهرهای اقماری بوده است. با افتتاح این تقاطع غیرهم‌سطح در ایام دهه فجر رفت‌وآمد و تردد مردم شهرهای شهریار، اندیشه، باغستان، بهارستان و حتی شهر قدس به پایتخت تسهیل خواهد شد.

 

رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران همچنین جشن تکمیل و افتتاح همزمان ۱۱۰۰ پروژه محلی مورد تقاضای شهروندان در سامانه «من شهردارم» را از دیگر رویدادهای امیدوافتخار در دهه فجر معرفی و تصریح کرد: بهره‌برداری همزمان این پروژه‌ها با حضور شهردار تهران عمل به وعده و قدرشناسی از مشارکت آحاد همشهریان خوب ما در این پویش است.

 

محمدخانی همچنین افتتاح رویداد آئینی «تهران، شهر شهدا» را از دیگر برنامه‌های دهه فجر دانست و خاطرنشان کرد: این رویداد آئینی همزمان با برگزاری کنگره ملی ۲۴۰۰۰ شهید پایتخت و در ایام‌الله دهه فجر به یاد و قدرشناسی از قهرمانان این سرزمین برگزار خواهد شد. بزرگ‌مردانی که امنیت و آرامش امروز شهرمان تهران، مدیون فداکاری‌های آنها است.

 

سخنگوی شهرداری تهران در خاتمه ابراز امیدواری کرد که افتتاح روزانه پروژه‌ها و تقدیم آنها به مردم در روزهای مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی، رضایت شهروندان را فراهم آورد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :