موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی شهری

a/155103 :کد

مسابقات جذاب و هیجان انگیز

مسابقه عکاسی موتورسواری و ایمنی حمل و نقل برگزار می‌شود

  یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ — ۱۹:۵۴
تعداد بازدید : ۴۳   
 تحلیل ایران -مسابقه عکاسی موتورسواری و ایمنی حمل و نقل برگزار می‌شود

معاون توسعه سیستم‌های حمل و نقل پاک و آموزش سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران از برگزاری مسابقه عکاسی موتورسواری و ایمنی حمل و نقل خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران ، کامران اخباری معاون توسعه سیستم‌های حمل و نقل پاک و آموزش سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران گفت:، هدف از برگزاری مسابقه عکاسی موتورسواری و ایمنی حمل و نقل را استفاده از هنر به عنوان ابزاری کارآمد در جلب توجه بیشتر جامعه به موضوع موتورسواران و ایمنی آنان دانست.

 

وی گفت: این نگاه هنرمندانه می‌تواند دریچه‌ای متفاوت به آنچه روزانه در اطراف ما اتفاق می‌افتد بگشاید و این موضوعی است که در میان‌مدت در تغییر فرهنگ و ذائقه جامعه و توجه به ایمنی موتورسیکلت‌سواران اثرگذار است.

 

رئیس شورای برگزاری این مسابقه موضوعاتی همچون تردد ایمن، جابجایی بار و مسافر، تجهیزات ایمنی فردی، مقررات راهنمایی و رانندگی و کلاه ایمنی را از سوژه‌های اصلی این دوره مسابقه دانست. وی اشاره داشت که ۳۰ بهمن‌ماه جاری آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه مسابقه است.

 

اخباری افزود: که علاوه بر نمایش ۴۰ اثر منتخب در مراسم اختتامیه این رویداد، از ۳ اثر برتر این مسابقه با اهدا لوح و جایزه نقدی تقدیر به عمل خواهد آمد. در این خصوص پایگاه اینترنتی مسابقه به نشانی IranPhotoFestival.ir در دسترس علاقمندان قرار دارد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :