موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی استخدام

a/155122 :کد

تمدید مهلت ثبت‌نام فراخوان جذب نخبگان

مهلت ثبت‌نام فراخوان جذب نخبگان در دستگاه‌های اجرایی تمدید شد

  دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۲ — ۰۶:۱۱
تعداد بازدید : ۵۰   
 تحلیل ایران -مهلت ثبت‌نام فراخوان جذب نخبگان در دستگاه‌های اجرایی تمدید شد

مهلت ثبت‌نام فراخوان جذب نخبگان در دستگاه‌های اجرایی تا ۱۸ بهمن تمدید شد.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از بنیاد ملی نخبگان، بنیاد ملی نخبگان در راستای مصوبه هیات وزیران در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۰۲ در خصوص جذب و نگهداری سرمایه انسانی استعداد برتر و نخبه در دستگاه‌های اجرایی و با هدف استفاده از ظرفیت نخبگانی به‌منظور حل مسائل اصلی کشور، اقدام به اجرایی‌سازی شیوه‌نامه «شناسایی استعدادهای برتر به منظور جذب در دستگاه‌های اجرایی کشور» کرده است.

 

راهبردهای اصلی بنیاد در اجرای این آیین‌نامه، استفاده از ظرفیت نخبگانی، ارتقای روش‌های مدیریتی کشور و تکیه بر نیروی جوان و متخصص داخلی با توجه به نقشه راه علمی کشور در بیانیه گام دوم انقلاب، ایجاد ارتباط میان اجتماع نخبگان و دستگاه‌های اجرایی به منظور حل مسائل اصلی کشور و نگهداشت نخبگان در چرخه خدمت‌رسانی به جامعه است.

 

با توجه به تمدید مهلت ثبت نام در این فراخوان تا تاریخ ۱۸ بهمن ۱۴۰۲، متقاضیان واجد شرایط استفاده از این تسهیلات می توانند جهت تشکیل و یا تکمیل پرونده و ثبت درخواست به سامانه ثبت‌نام به آدرس dana.bmn.ir مراجعه و اطلاعات خود را در این سامانه بارگذاری کنند.

 

شایان ذکر است: اصلاحیه دفترچه راهنمای سومین فراخوان جذب نخبگان و استعدادهای‌برتر در دستگاه‌های اجرایی کشور را می‌توانید از اینجا دریافت کنید.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :