موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حوادث

a/155318 :کد

سقوط جرثقیل در زعفرانیه جان یک نفر را گرفت

سقوط جرثقیل در زعفرانیه جان یک نفر را گرفت

  پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲ — ۱۹:۵۹
تعداد بازدید : ۵۴   
 تحلیل ایران -سقوط جرثقیل در زعفرانیه جان یک نفر را گرفت

بامداد امروز حادثه سقوط یک دستگاه جرثقیل به آدرس زعفرانیه خیابان نیاززاده اعلام و بلافاصله دو ایستگاه به محل حادثه اعزام می‌شوند که در این حادثه یک نفر با تابعیت افغانستان فوت می کند.

به گزارش تحلیل ایران ، ساعت ۱:۳۲ دقیقه بامداد امروز حادثه سقوط یک دستگاه جرثقیل به آدرس زعفرانیه خیابان نیاززاده اعلام و بلافاصله دو ایستگاه به محل حادثه اعزام می‌شوند .محل حادثه یک گودبرداری به عمق بیش از ۳۰ متر بود که دو دستگاه بیل مکانیکی در انتهای گود مشغول کار بودند.یک دستگاه جرثقیل بوم خشک هم بیرون و در لبه گود مشغول خارج کردن نخاله‌های جمع شده در انتهای گود بود.

 

به یکباره به دلیل نقص در عملکرد جرثقیل، این وسیله از آن ارتفاع بالا به عمق گود سقوط می‌کند. اپراتور که مرد ۲۵ ساله با تابعیت افغانستان بود از کابین به بیرون پرت شده و در انتهای گود نقش بر زمین می‌شود.

 

آتش‌نشانان با حضور در محل خود را به انتهای گود رسانده و این فرد را بر روی برانکارد مخصوص مهار کرده و به خارج گود انتقال داده و تحویل عوامل اورژانس دادند که مشخص شد جان خود را از دست داده است.

 

حوالی ساعت ۳ بامداد عملیات به پایان رسید. نکته مهم در عملیات عمرانی و ساختمانی این است که از سلامت تجهیزات و دستگاه‌هایی که استفاده می‌کنیم و همچنین مهارت و تخصص افراد اطمینان داشته باشیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :