موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی جامعه

a/155370 :کد

عرضه میوه شب عید از دهم اسفندماه در میادین

عرضه میوه شب عید از دهم اسفندماه در میادین میوه و تره‌بار شهرداری

  شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ — ۱۳:۴۲
تعداد بازدید : ۵۲   
 تحلیل ایران -عرضه میوه شب عید از دهم اسفندماه در میادین میوه و تره‌بار شهرداری

سرپرست سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران از عرضه میوه شب عید از دهم اسفندماه در میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از تسنیم، مهدی بختیاری‌زاده؛ سرپرست سازمان میادین میوه وتره‌بار شهرداری تهران در حاشیه آیین بهره‌برداری از 22 بازار میوه و تره‌بار شهرداری تهران در قالب صدمین پویش امید و افتخار که صبح امروز با حضور علیرضا زاکانی؛ شهردار تهران،‌ حسین نظری؛

 

معاون خدمات شهری شهرداری تهران و برخی از اعضای شورای شهر تهران اظهار کرد: به راه‌اندازی آزمایشگاه کنترل کیفیت محصولات اعم از میوه، سبزیجات و مواد پروتئینی اشاره کرد. از حدود یک سال گذشته اقداماتی انجام شده اما در مسیر با یک سری موانع جهت صدور مجوز و تایید سازمان‌های مسئول روبرو شده‌ایم.

 

وی با اشاره به رایزنی صورت گرفته از سوی سازمان میادین میوه و تره‌بار با سازمان‌های مربوطه تصریح کرد: خوشبختانه در این ارتباط مشکل مجوز جهت راه‌اندازی این آزمایشگاه رفع شده و ان‌شاءالله در اسرع وقت این مجموعه راه‌اندازی خواهد شد.

 

بختیاری‌زاده به تامین تجهیزات و خرید وسایل مورد نیاز آزمایشگاه اشاره کرد و افزود: ان‌شاءالله در سال آینده این آزمایشگاه در مکانی مناسب در میادین میوه و تره‌بار راه‌اندازی خواهد شد.

سرپرست سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران در ارتباط با عرضه مواد پروتئینی در میادین میوه و تره‌بار گفت: با توافقی که با مسئولان مربوطه انجام شده میزان عرضه محصولات در میادین میوه وتره‌بار افزایش یافته و ان‌شاءالله این روند در ایام نوروز ادامه پیدا می‌کند.

وی همچنین به عرضه میوه بویژه سیب و پرتقال در ایام اسفندماه اشاره کرد و گفت: ان‌شاءالله از دهم اسفندماه میوه در میادین عرضه می‌شود.

 

بختیاری‌زاده تصریح کرد: با توجه به اینکه در آستانه ماه رمضان قرار داریم به میزان کافی خرما خریداری شده و هیچ مشکلی درخصوص عرضه خرما در ایام ماه مبارک رمضان وجود نخواهد داشت.

 

سرپرست سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران درخصوص موقعیت جغرافیایی 22 بازار جدید میوه و تره‌بار تصریح کرد: در منطقه 4 بازار هنگام، در منطقه 2 بازار شهید جوریکی، در منطقه 14 بازار شهید شاه‌آبادی، در منطقه 20 بازار غیوری، در منطقه 6 بازار فروزان‌فر، منطقه 12 بازار دروازه شمیران، منطقه 5 بازار مرادآباد، در منطقه 7 بازار افرا، در منطقه 8 بازار هفت حوض، در منطقه 22 بازار شهید خرازی، در منطقه 20 بازار دهخدا، در منطقه 20 بازار آستانه، در منطقه 22 بازار صدرا، در منطقه 9 بازار شهید دستغیب، در منطقه 7 بازار فتحانی، در منطقه 9 بازار استاد معین، در منطقه 9 بازار امامزاده عبدالله، در منطقه 6 بازار توسگاه، منطقه 19 بازار نعمت‌آباد و همچنین در مناطق 10 و یک توسعه بازار یاسمن و قیطریه انجام شده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :