موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/155377 :کد

شمار شهیدان غزه از ۲۸ هزار نفر فراتر رفت

شمار شهیدان غزه از ۲۸ هزار نفر فراتر رفت

  شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ — ۱۶:۵۴
تعداد بازدید : ۷۶   
 تحلیل ایران -شمار شهیدان غزه از ۲۸ هزار نفر فراتر رفت

وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد که در نتیجه حمله‌های رژیم صهیونیستی به این باریکه از هفتم اکتبر سال گذشته میلادی تاکنون ۲۸ هزار و ۶۴ نفر در غزه به شهادت رسیده‌اند.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از شهاب نیوز، وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه طی گزارشی جدیدترین آمار شهیدان و زخمی‌های حمله‌های رژیم صهیونیستی به این باریکه را از آغاز این حمله‌ها در هفتم اکتبر سال گذشته میلادی تاکنون اعلام کرد.

 

بر اساس این گزارش شمار شهیدان حمله‌های رژیم صهیونیستی به نوار غزه از هفتم اکتبر سال گذشته میلادی تاکنون به ۲۸ هزار و ۶۴ نفر و شمار زخمی‌های این حمله‌ها به ۶۷ هزار و ۶۱۱ نفر افزایش یافته است.

 

همچنین بر اساس اعلام این نهاد پزشکی فلسطینی، اشغالگران صهیونیست در ۲۴ ساعت گذشته ۱۶ جنایت و کشتار را علیه خانواده‌های فلسطینی در نوار غزه مرتکب شده‌اند که در نتیجه آن ۱۱۷ نفر شهید و ۱۵۲ نفر دیگر نیز زخمی شده‌اند.

 

وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد که همچنان پیکر شماری از قربانیان حمله‌های ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه زیر آوار و در خیابان‌ها قرار دارد و اشغالگران مانع از دستیابی نیروهای اورژانس و نیروهای سازمان پدافند غیرعامل غزه به این پیکرها می‌شوند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :