موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/155467 :کد

حمله پهبادی دیگر از اسرائیل

واکنش مردم نبطیه به حمله پهپادی اسرائیل: به قدرت فرماندهی سید حسن

  ﺳﻪشنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ — ۱۷:۴۸
تعداد بازدید : ۷۸   
 تحلیل ایران -واکنش مردم نبطیه به حمله پهپادی اسرائیل: به قدرت فرماندهی سید حسن

ارتش اسرائیل برای نخستین بار پس از نبرد تابستان ۲۰۰۶ با حزب الله، در عملیاتی پهپادی در قلب شهر نبطیه یک خودروی غیرنظامی را هدف حمله خود قرار داد. ناظران این اقدام تل آویو را تلاشی از سوی این رژیم

به گزارش تحلیل ایران ، رژیم صهیونیستی در هفته گذشته برای نخستین بار پس از 17 سال از جنگ 33 روزه، طی عملیاتی پهپادی اقدام به هدف قرار دادن یک خودرو در داخل شهر نبطیه در جنوب لبنان کرد. این اقدام نشانگر آغاز مرحله جدیدی از درگیری ها در جنوب لبنان است.

 

 

 

اسرائیل در روزهای گذشته علاوه بر نبطیه، شهرهای جبشیت، حاروف، کفر تبنیت و حومه کفر رمان را نیز هدف حملات خود قرار داده است که عمدتا فاصله زیادی از مناطق مرزی میان لبنان و سرزمین های اشغالی دارند.

 

شهروند لبنانی ساکن نبطیه در گفتگو با خبرنگار تسنیم در لبنان پیرامون تهاجم اخیر رژیم صهیونیستی به این شهر گفت: اسرائیل تنها کاری که می تواند بکند، هدف قرار دادن خانه های مسکونی است. اما آنها باید بدانند که عکس حاج قاسم که اسرائیل را شکست داده، به مانند مدال افتخاری برای ما در اینجا در اهتزاز است. ما به فرماندهی سید حسن ایمان داریم و خدا نگهدارش باشد.

 

رژیم صهیونیستی (اسرائیل) , لبنان , حزب‌ الله لبنان , سید حسن نصرالله , 

 

حزب الله در واکنش به تجاوزات رژیم صهیونیستی، با موشک های سنگین، مقر فرماندهی تیپ سوم پیاده‌نظام ارتش رژیم صهیونیستی در پایگاه «عین زیتیم»، پایگاه نظامیان اسرائیلی در شهرک متولا و پادگان «کیلع» در جولان اشغالی را هدف موشک های کاتیوشا قرار داد.

بسیاری از ناظران معتقدند حمله پهپادی اخیر اسرائیل به شهر نبطیه بیش از هر چیز با هدف فشار بر مردم این شهر مقاوم به منظور تخلیه این شهر از ساکنان و شهروندان غیرنظامی و تسهیل عملیات های نظامی علیه نیروهای مقاومت در آینده صورت پذیرفته است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :