موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دفاعی امنیتی

a/156123 :کد

در دیدار رییس رسانه ملی؛

سردار قاآنی: شعاع اثرگذاری «طوفان‌الاقصی» جهانی است

  ﺳﻪشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ — ۱۹:۳۱
تعداد بازدید : ۶۶   
 تحلیل ایران -سردار قاآنی: شعاع اثرگذاری «طوفان‌الاقصی» جهانی است

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: هر چقدر ظرفیت‌های رسانه‌ای‌مان را توسعه دهیم، می‌توانیم موفق‌تر و اثرگذارتر ظاهر شویم.

به گزارش تحلیل ایران ، سردار «اسماعیل قاآنی» فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دیدار «پیمان جبلی» رئیس سازمان صدا و سیما، ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان و قدردانی از تلاش رسانه ملی در پیشبرد اهداف عالیه نظام به‌ویژه در تبیین مسائل فلسطین اظهار کرد: جغرافیای این حادثه بزرگ، غزه، اما شعاع اثرگذاری‌اش، جهانی است. یک ویژگی مشخص عملیات طوفان‌الاقصی این بود که یک بار، همه کشورها، چه دوست و چه دشمن، امتحان شدند.

 

وی با اشاره به اینکه سازمان صداوسیما، نقش مهمی در تبیین مسائل برای مردم دارد افزود: مردم فلسطین طی این ۸۰ سال، همواره مورد هجمه قرار گرفته بودند و فقط دفاع می‌کردند اما به‌تدریج راه جنگیدن عزت‌مدارانه با دست خالی را آموختند و همه این مفاهیم در واژه «مقاومت» گنجانده شده است.

 

سردار قاآنی افزود: شاهد آن بودیم که یک ظلم متراکم ۸۰ ساله، طوفانی به راه انداخت و مقاومت مردم مثال‌زدنی شد و رژیم صهیونیستی غافلگیری مطلقی را در این عملیات تجربه کرد.

 

وی با بیان اینکه برادرانه در کنار جریان مقاومت هستیم، اظهار کرد: هنر ما باید این باشد که در ابعاد مختلف از ظرفیت‌هامان استفاده کنیم؛ رسانه ملی نیز در تبیین وضعیت جنگ، ترسیم شرایط غزه، امیدآفرینی و… می‌تواند نقش‌آفرینی کند.

 

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران عملیات طوفان‌الاقصی را نشانه‌ای بر تغییر آرایش قدرت در جهان دانست و گفت: بهره‌برداری مفهومی در رسانه ملی از آنچه در غزه گذشته حائز اهمیت است. در این میان شبهه‌افکنی‌های بسیاری هم رخ می‌دهد که تحلیل مسائل و رفع شبهات در رسانه ملی اثرگذار بوده و می‌تواند در ادامه مسیر نیز روشنگر باشد.

 

وی افزود: هر چقدر ظرفیت‌های رسانه‌ای‌مان را توسعه دهیم، می‌توانیم موفق‌تر و اثرگذارتر ظاهر شویم.

 

سردار قاآنی رسانه ملی را معیار و مبنایی برای روایت مسائل فلسطین دانست و گفت: امیدواریم صدای رسای رسانه ملی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین در همه جهان شنیده شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :