موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی انتظامی

a/156277 :کد

سرهنگ شیرانی:

جاده چالوس به سمت شمال یکطرفه شد

  یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ — ۲۰:۳۵
تعداد بازدید : ۵۷   
 تحلیل ایران -جاده چالوس به سمت شمال یکطرفه شد

رییس مرکز مدیریت ترافیک پلیس راهور فراجا گفت: محور چالوس به علت بار ترافیکی سنگین از ساعت ۹ صبح یکشنبه در مسیر جنوب به شمال یکطرفه شد و احتمالا این محدودیت تردد تا شب ادامه دارد.

به گزارش تحلیل ایران ، سرهنگ احمد شیرانی گفت: محور چالوس به علت بار ترافیکی سنگین از ساعت ۹ صبح امروز در مسیر جنوب به شمال یکطرفه شد و احتمالاً این محدودیت تردد تا شب ادامه دارد. مسافران می‌توانند از محورهای هراز و فیروزکوه به عنوان محورهای جایگزین تردد کنند.

 

وی افزود: در مسیر جاده هراز و فیروزکوه در مقاطعی سنگینی بار را شاهد هستیم، اما سنگینی بار در جاده چالوس از ساعت ۳ صبح اتفاق افتاد و به همین علت این محور از ساعت ۹ صبح امروز یکطرفه شد تا تردد تسهیل شود.

 

رئیس مرکز مدیریت ترافیک پلیس راهور با اشاره به وضعیت جوی و هشدارهای هواشناسی گفت: جاده‌های اکثر استان‌ها برای فردا دوشنبه، ۲۸ اسفند و پس فردا سه شنبه، ۲۹ اسفند در حالت هشدار نارنجی قرار دارند و هشدار سطح قرمز هواشناسی برای استان‌های خوزستان، ایلام، لرستان، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد صادر شده و احتمال بارش شدید و رگباری باران و وزش شدید باد را در جاده‌های این استان‌ها شاهد خواهیم بود.

 

سرهنگ شیرانی با بیان اینکه شرایط برای سفرهای شهری مناسب نیست، افزود: هموطنان در سفر به این ۵ استان احتیاط لازم را داشته باشند و قبل از سفر آخرین وضعیت جوی و ترافیکی را از سایت ۱۴۱ و سایت سازمان هواشناسی دریافت کنند.

 

وی گفت: تلفن ۱۲۰ پلیس راهور و تلفن ۱۴۱ سازمان راهداری به صورت ۲۴ ساعته آخرین وضعیت ترافیکی و جوی را در اختیار هموطنان قرار می‌دهند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :