موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی انتظامی

a/156510 :کد

سرهنگ محبی اعلام کرد؛

فوت ۶۶۴ نفر در تصادفات نوروز

  شنبه ۱۱ فروردین ۱۴۰۳ — ۲۰:۲۰
تعداد بازدید : ۵۳   
 تحلیل ایران -فوت ۶۶۴ نفر در تصادفات نوروز

جانشین رییس پلیس راه راهور فراجا گفت: متاسفانه تا به امروز ۶۶۴ نفر در تصادفات رانندگی نوروز جان خود را از دست داده‌اند.

به گزارش تحلیل ایران ، سرهنگ سیاوش محبی، جانشین رئیس پلیس راه راهور فراجا اظهار کرد: متأسفانه تا به امروز ۶۶۴ نفر در تصادفات رانندگی جان خود را از دست داده‌اند همچنین تعداد زیادی هم در این تصادفات مصدوم شدند.

 

وی افزود: استان‌های کرمان، فارس، سیستان و بلوچستان، اصفهان، خراسان رضوی و خوزستان بیشترین تصادفات به ویژه تصادفات فوتی را داشته‌اند.

 

محبی با اشاره به روزهای پایانی تعطیلات گفت: با توجه به فرا رسیدن روزهای پایانی تعطیلات شاهد موج بازگشت سفرها هستیم و به مسافران نوروزی توصیه می‌کنیم سفرهای خود را مدیریت کنند و از نظر ساعت، زمانی را انتخاب کنند که پیک تردد نباشد.

 

جانشین رئیس پلیس راه خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در محورهای شمالی شاهد تردد بالایی برای بازگشت هستیم، فردا و پس فردا جاده چالوس و آزادراه تهران شمال به سمت تهران یک طرفه می‌شود.

 

وی ادامه داد: البته در محور هراز هم به صورت مقطعی محدودیت ایجاد می‌شود، اما اگر ترافیک زیاد شود این محور را هم به‌صورت کامل به سمت تهران یکطرفه می‌کنیم.

 

سرهنگ محبی گفت: با توجه به اینکه در دو روز پیش رو شاهد ترددهای بالایی در محورهای کشور هستیم، تیم‌های نظارتی پلیس راهور در محورها افزایش پیدا کرده و به صورت گشت خودرویی و موتوری و همچنین با استفاده از پهپادها رفتار ترافیکی کاربران را مدیریت می‌کند تا در صورت لزوم پلیس بتواند بهترین تصمیم را بگیرد.

 

جانشین رئیس پلیس راه بیان کرد: بیشترین انباشت خودرو در مازندران، گیلان و خراسان رضوی است و اغلب مسافرانی که به این شهرها سفر کرده‌اند هنوز به شهرهای مبدا خود بازنگشته‌اند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :