موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/156672 :کد

مقاومت اسلامی پالایشگاه نفت حیفا را هدف حمله

مقاومت اسلامی پالایشگاه نفت حیفا را هدف حمله پهپادی قرار داد

  شنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۳ — ۱۰:۰۹
تعداد بازدید : ۷۳   
 تحلیل ایران -مقاومت اسلامی پالایشگاه نفت حیفا را هدف حمله پهپادی قرار داد

مقاومت اسلامی عراق اعلام کرد که پالایشگاه نفت اسرائیل در حیفا را هدف حمله پهپادی قرار داده است.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از المیادین مقاومت اسلامی عراق اعلام کرد که در پاسخ به جنایات رژیم صهیونیستی، مجاهدان ما با پهپاد پالایشگاه نفت (رژیم) اسرائیل را در حیفا هدف قرار دادند.

 

دو روز پیش نیز مقاومت اسلامی عراق با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که مجاهدان ما بامداد پنجشنبه یک «هدف حیاتی» متعلق به اشغالگران را در سرزمین‌های اشغالی هدف قرار دادند. رسانه جنگی مقاومت اسلامی عراق اعلام کرد که بامداد روز پنجشنبه در راستای حمایت از مردم و مقاومت غزه، با پهپاد یک «هدف حیاتی» را در «اشدود» در شمال نوار غزه هدف قرار داده است.

 

پیش از این نیز، مقاومت اسلامی عراق در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که پایگاه هوایی «رامات دیوید» را بامداد جمعه با پهپاد هدف قرار داده است. مقاومت اسلامی عراق تاکید کرد به عملیات‌های خود علیه مواضع و اهداف دشمن صهیونیستی در حمایت از غزه ادامه خواهد داد.

 

چهارشنبه گذشته نیز مقاومت اسلامی عراق اعلام کرده بود که مجاهدان ما سحرگاه با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین فرودگاه حیفای رژیم صهیونیستی را در سرزمین‌های اشغالی ما هدف قرار دادند.

 

دو روز پیش نیز، مقاومت اسلامی عراق در بیانیه‌ای مسؤولیت حمله به یک پایگاه نظامی رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی را برعهده گرفت.

 

رسانه جنگ این گروه مقاومت اعلام کرد که در راستای حمایت از مردم و مقاومت غزه، پایگاه هوایی «تل النوف» ارتش رژیم صهیونیستی در شهر رخووت واقع در مرکز فلسطین اشغالی را با پهپاد هدف قرار داده است.

 

این گروه پیشتر و در عملیات گذشته به سرزمین‌های اشغالی هشدار داده بود که در صورت ادامه حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه، عملیات خود علیه مواضع این رژیم را تشدید خواهد کرد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :