موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی انتظامی

a/156804 :کد

سردار حسینی اعلام کرد؛

افزایش ۸۰ درصدی تردد در محورهای شمالی نسبت به پیک نوروزی

  چهارشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۳ — ۱۷:۳۸
تعداد بازدید : ۵۶   
 تحلیل ایران -افزایش ۸۰ درصدی تردد در محورهای شمالی نسبت به پیک نوروزی

رییس پلیس راهور فراجا با اعلام افزایش ۸۰ درصدی تردد وسایل نقلیه نسبت به پیک ایام نوروز طی ۲۴ ساعت گذشته، گفت: طی این مدت زمانی ۵۷ میلیون تردد در محورهای مواصلاتی ثبت شده است.

به گزارش تحلیل ایران ، سردار سیدتیمور حسینی روز چهارشنبه اعلام کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته مجموع ترددهای ما در محورهای مواصلاتی از ایام نوروز نیز بیشتر بوده است و به طور نمونه در محور چالوس نسبت به پیک ترددی ایام نوروز تقریباً بیشتر از ۸۰ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

 

وی با بیان اینکه طبق برنامه از پیش تعیین شده محور چالوس از صبح امروز برای تخلیه بار ترافیکی و جلوگیری از ترافیک سنگین یک‌طرفه شده است، افزود: در طول ۲۴ ساعت گذشته مجموعاً ۵۷ میلیون تردد ثبت شده است که استان‌ها و محورهای شمالی کشور بیشترین حجم تردد را داشتند.

 

رئیس پلیس راهور فراجا اضافه کرد: در باقی محورهای مواصلاتی کشور نیز شاهد بار ترافیکی پرحجمی هستیم و تلاش پلیس راهور این است که با تدابیر مناسب حداقل معطلی را مردم در سفر و تعطیلات خود تجربه کنند.

 

به گفته سردار حسینی، هراز، چالوس، قزوین تهران و فیروزکوه بیشترین حجم تردد را ثبت کردند اما از روز گذشته در محورهای تهران- کرج- قزوین و تهران- قم نیز شاهد تردد پرحجم بودیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :