موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/156821 :کد

آتش سنگین روی شمال اردوگاه النصیرات غزه

  پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۳ — ۱۲:۲۳
تعداد بازدید : ۷۱   
 تحلیل ایران -آتش سنگین روی شمال اردوگاه النصیرات غزه

منابع خبری از حمله توپخانه‌ای شدید ارتش رژیم صهیونیستی به شمال اردوگاه النصیرات و شهر الزهرا در غزه همزمان با درگیری‌ها با مقاومت در این مناطق خبر دادند.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرگزاری شهاب، منابع خبری از حمله‌های سنگین هوایی و توپخانه رژیم صهیونیستی به شمال اردوگاه النصیرات در وادی غزه در صدوهشتاد و هشتمین روز از جنگ غزه خبر دادند.

 

همزمان منابع خبری از حمله توپخانه‌ای شدید ارتش رژیم صهیونیستی به شمال النصیرات و شهر الزهرا همزمان با درگیری‌ها با مقاومت در این مناطق خبر دادند.

 

از سوی دیگر اشغالگران منزلی را در منطقه الفخاری در جنوب شرق خان یونس بمباران کردند. منابع خبری از شلیک قایق‌های جنگی اسرائیلی به سمت دیر البلح در مرکز نوار غزه خبر دادند.

 

منزل خانواده الیازجی در خیابان النفق در شرق غزه نیز بمباران شد که بر اثر آن شماری زخمی شدند. منابع خبری از حملات شدید جنگنده‌های اسرائیلی به اطراف منطقه پل وادی غزه خبر دادند.

 

همچنین چند منزل در منطقه العمور در شرق خان یونس از سوی جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بمباران شد. جنگنده‌های اسرائیلی مسجد معاذ بن جبل در اردوگاه الجدید در شمال النصیرات را بمباران کردند. همچنین مسجد ذو النورین در اردوگاه الجدید در النصیرات نیز از سوی جنگنده‌های رژیم صهیونیستی هدف قرار گرفت.

 

توپخانه رژیم صهیونیستی نیز برج الصالحی در منطقه المفتی در شمال النصیرات را گلوله باران کرد. اشغالگران همچنین بندر الصیادین و اطراف آن در غرب شهر غزه را بمباران کردند.

 

از سوی دیگر بالگردهای ارتش رژیم صهیونیستی شمال و غرب اردوگاه النصیرات را هدف حمله‌های خود قرار دادند. این درحالی است که چندین برج مسکونی در شهر الزهرا در شمال اردوگاه النصیرات بر اثر حمله‌های اشغالگران ویران شده است.

 

همزمان منابع فلسطینی از درگیری شدید میان رزمندگان مقاومت فلسطین و نظامیان رژیم صهیونیستی در غزه خبر دادند.

 

این منابع اعلام کردند که درگیری‌های شدیدی درشهر الزهراء در شمال اردوگاه النصیرات در مرکز غزه جریان دارد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :