موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/156893 :کد

دستگیری افراد آلبانیایی وپلیس‌های فاسد آلبانی

دستگیری افراد آلبانیایی و پلیس‌های فاسد آلبانی مرتبط با مجاهدین

  یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ — ۰۶:۱۰
تعداد بازدید : ۶۷   
 تحلیل ایران -دستگیری افراد آلبانیایی و پلیس‌های فاسد آلبانی مرتبط با مجاهدین

تعدادی از افراد آلبانیایی و پلیس‌های فاسدی که با منافقین در ارتباط بوده‌اند، توسط پلیس این کشور بازداشت شده‌اند.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از مهر، شنیده شده که تعدادی از افراد آلبانیایی و پلیس‌های فاسدی که با منافقین در ارتباط بوده‌اند، توسط پلیس این کشور بازداشت شده‌اند.

 

بر همین اساس گفته می‌شود که مقامات این گروهک دستور پاکسازی گسترده و سوزاندن اسناد جعلی که توسط این نفرات تهیه شده بود را به نیروهای خود داده‌اند.

 

بعد از بازداشت افراد مذکور نشستی با حضور مسئولین سیاسی و حفاظت اطلاعات گروهک تروریستی منافقین برگزار شده است و تصمیماتی در خصوص این بحران اتخاذ گردیده که می‌توان از جمله به این موارد که توسط مسئولین مذکور در جلسه مطرح شده اشاره کرد:

 

-نباید اجازه بدهیم که نیروها در اشرف متوجه خبر دستگیری‌ها در آلبانی بشوند. چون تهدید به نگرانی و ترس از حمله به اشرف می‌شود.

 

-تمام نفرات گشت اشرف و نگهبانی‌ها کاملاً باید هوشیار باشند

 

به عناصر حفاظت بگویید که کاملاً اطراف اشرف ۳ را زیر نظر داشته باشند و در صورت وقوع هر خبر و حادثه‌ای سریعاً با اتاق فرماندهی در میان بگذارند.

 

تمام سایت‌های که مربوط به آلبانی می‌شود مسدود گردد.

 

تمامی دوربین‌های مداربسته جهت اطمینان از سالم بودن و ضبط درست تصاویر چک گردد.

 

خواهر مژده (از عناصر منافقین) و خواهران و برادران بخش سیاسی باید تمامی اسناد و پاسپورت‌هایی که بتازگی توسط دوستان آلبانیایی آماده شده بود را از بین ببرند و ردی از آنها باقی نماند.

 

مسئولین حفاظت اشرف ۳ باید مراقب باشند که در آسمان اشرف ۳ پهپادهای پلیس آلبانی پرواز نکنند. از دوستان آلبانیایی که در دولت و پلیس آلبانی هستد آخرین وضعیت را پرس و جو کرده و بررسی کنید که آیا این اتفاق منجر به حمله مجدد پلیس به مقر اشرف ۳ خواهد شد یا خیر؟

 

تمامی کامپیوترها توسط مسئولین ارتباطات و امنیت چک گردد و راه‌های ارسال پیام از خارج از مقر به نیروها بسته شود.

 

از زمان حمله پلیس البانی به مقر اشرف تاکنون این گروهک با مشکلات بزرگی رو به رو شده است و نه تنها اوضاع بهتر نشده که، سال جدید را هم همراه با چالش و بحران آغاز کرده‌اند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :