موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/157096 :کد

مراکز تجمع نظامیان صهیونیست در شلومی

مراکز تجمع نظامیان صهیونیست در شلومی هدف قرار گرفت

  یکشنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ — ۰۵:۴۴
تعداد بازدید : ۵۳   
 تحلیل ایران -مراکز تجمع نظامیان صهیونیست در شلومی هدف قرار گرفت

رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان مرکز تجمع نظامیان صهیونیست را در یکی از شهرک های شمال فلسطین اشغالی هدف قرار دادند.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از النشره، حزب الله لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد: در راستای حمایت از ملت استوار فلسطین در غزه و یاری مقاومت شجاع و شریف آن، رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان ساعت ۴:۵۰ بعد از ظهر امروز شنبه به وقت بیروت، تجهیزات جاسوسی در مرکز حانیتا را با سلاح مناسب هدف قرار داده و ویران کردند.

 

همچنین حزب الله لبنان در بیانیه دیگری اعلام کرد که رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان دو ساختمان که نظامیان صهیونیست در شهرک شلومی از آن استفاده می‌کردند را در راستای حمایت از غزه و در و واکنش به حمله‌های متجاوزان به جنوب لبنان هدف قرار دادند.

 

شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که یک موشک ضدزره از جنوب لبنان به سمت شهرک المطله در شمال فلسطین اشغالی شلیک شده است.

 

منبع مذکور اشاره کرد که این حمله خساراتی به بار آورده است.

 

جنبش حزب‌الله لبنان امروز اعلام کرد که سه نفر از رزمندگان آن به نامهای «علی رضا حرب» ملقب به «ابومهدی» از شهرک المنصوری واقع در جنوب لبنان و نیز حسین علی دغمان ملقب به ملاک از شهرک کفرتینیت و مبارک علی حمیه از شهرک طاریا، در راه قدس به شهادت رسیدند.

 

با شروع عملیات «طوفان الاقصی» از سوی گروه‌های مقاومت فلسطین، جنبش حزب‌الله لبنان در جهت مشغول کردن نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.

 

در همین ارتباط، رسانه‌های صهیونیستی نیز بارها اذعان کرده‌اند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش اسرائیل در این منطقه به دام افتاده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :