موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/157314 :کد

واژگون شدن خودروی «بن گویر» و زخمی شدن وی

واژگون شدن خودروی «بن گویر» و زخمی شدن وی

  شنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ — ۰۸:۱۲
تعداد بازدید : ۵۵   
 تحلیل ایران -واژگون شدن خودروی «بن گویر» و زخمی شدن وی

منابع محلی در سرزمین های اشغالی از واژگون شدن خودروی حامل ایتامار بن گویر، وزیر نژادپرست و جنجالی امنیت داخلی رژیم صهیونیستی به بیمارستان خبر می دهند.

به گزارش تحلیل ایران، رسانه های رژیم صهیونیستی با انتشار ویدئویی از واژگون شدن خودروی «ایتمار بن گویر» وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در مقابل مرکزی تجاری در شهر رمله و زخمی شدن وی خبر دادند.

 

این منابع افزودند بن گویر به دلیل جراحات وارده به مرکز درمانی شامیر عساف منتقل شده است.

 

بن گویر: افزایش ورود کمک‌ها به غزه اشتباه است

 

شاهدان عینی این حادثه در گفتگو با رسانه ها مدعی شدند خودروی حامل ایتامار بن گویر وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در شرایطی واژگون شد که در حال عبور از چراغ قرمز بوده و این وزیر جنجالی نیز از بستن کمربند ایمنی خودداری کرده بود.

 

گفته می شود آسیب دیدگی وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی خفیف بوده است. علاوه بر بن گویر، دختر، محافظ و راننده وی نیز دچار مصدومیت شدند.

 

با این حال، «دافنا لیئل»، خبرنگار صهیونیست مدعی شد بن گویر بر اثر واژگونی خودرویش در حادثه امروز دچار چند شکستگی در ناحیه دنده شده است و هم اکنون تحت نظر پزشکان قرار دارد.

 

ویدئوی منتشرشده از لحظه واژگونی خودروی حامل بن گویر حاکی از آن است که این خودرو با عبور از چراغ قرمز و بدون رعایت قوانین و مقررات رانندگی با خودروی دیگری برخورد و در نتیجه واژگون می شود.

 

همزمان «آمیت سیگال»، تحلیلگر شبکه 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی مدعی شد در ماه های اخیر گزارش های متعددی از سوی پلیس اسرائیل در مورد تخلف خودروی ایتامار بن گویر در عبور از چراغ قرمز منتشر شده بود و آنگونه که شاهدین عینی تاکید دارند بن گویر این بار نیز با عبور از چراغ قرمز دچار این سانحه شد

 

پلیس رژیم صهیونیستی مدعی شده است تحقیقات خود را در مورد دلایل حادثه واژگونی ایتامار بن گویر، وزیر امنیت داخلی اسراییل آغاز کرده است. پلیس همچنین در تلاش است تا از وضعیت بسته بودن یا نبودن کمربند ایمنی بن گویر در زمان حادثه اطلاع حاصل نماید.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :