موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی انتظامی

a/157509 :کد

سرهنگ شیرانی خبر داد؛

ترافیک سنگین در محورهای مواصلاتی/جاده چالوس مسدود شد

  پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ — ۲۰:۳۴
تعداد بازدید : ۳۳   
 تحلیل ایران -ترافیک سنگین در محورهای مواصلاتی/جاده چالوس مسدود شد

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور، از ترافیک سنگین در بیشتر محورهای مواصلاتی کشور خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران ، سرهنگ احمد شیرانی گفت: تردد وسایل نقلیه در مسیر شمال به جنوب محور چالوس تا اطلاع بعدی ممنوع است.

 

وی افزود: ترافیک سنگین در مسیر جنوب به شمال محور چالوس، حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه و محدوده‌های هریجان و هزارچم داریم.

 

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور گفت: در مسیر جنوب به شمال آزادراه تهران – شمال، حدفاصل تونل شماره ۱۱ تا ۱۳ و تونل شماره ۱۶ تا شهرستانک و تونل البرز تا انتهای آزادراه شاهد ترافیک سنگین هستیم.

 

شیرانی افزود: ترافیک سنگین در مسیر جنوب به شمال محور هراز، محدوده مشاء و حدفاصل پلور تا وانا و محدوده بایجان، مسیر جنوب به شمال محور فیروزکوه، محدوده گیلاوند و آزادراه تهران – پردیس محدوده ابتدای آزادراه داریم.

 

وی با بیان اینکه در مسیر رفت و برگشت آزادراه قزوین – رشت تردد روان گزارش شده است، گفت: در آزادراه کرج – قزوین حدفاصل ساسانی تا کمالشهر، آزادراه قزوین – کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس و آزادراه تهران – قم حدفاصل قیصر آباد تا فرودگاه امام خمینی ترافیک سنگین گزارش شده است.

 

شیرانی افزود: در محور هراز و آزادراه تهران – شمال بارش باران گزارش شده و سایر محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.

 

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور گفت: با توجه به اعلام سازمان هواشناسی، بارش باران در برخی از محورهای استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، ایلام، کرمان، تهران، هرمزگان، قزوین، فارس، لرستان، مرکزی، مازندران، همدان، کهگیلویه و بویراحمد، خوزستان، یزد، اصفهان، کرمانشاه، بوشهر، کردستان و چهارمحال و بختیاری داریم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :