موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی انتظامی

a/158947 :کد

دستگیری اراذل و اوباش خزانه در عملیات پلیس

دستگیری اراذل و اوباش خزانه در عملیات پلیس

  پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ — ۰۵:۳۱
تعداد بازدید : ۳۷   
 تحلیل ایران -دستگیری اراذل و اوباش خزانه در عملیات پلیس

معاون عملیات پلیس اطلاعات تهران بزرگ از دستگیری هشت تن از اراذل و اوباش محله باغ آذری خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از مهر در مورخه ۴ اردیبهشت ماه امسال، تعدادی از اراذل و اوباش سابقه دار محله باغ آذری، پس از مصرف مشروبات الکلی، به خیابان آمده و با سلاح سرد اقدام به برپایی نزاع دسته جمعی، ایراد ضرب و جرح و ایجاد رعب و وحشت می‌کنند.

 

این مقام انتظامی با اشاره به انتشار یک فیلم از این درگیری در فضای مجازی، عنوان داشت: متهمان که از پیش با یکدیگر اختلاف داشتند، در روز حادثه با همدیگر درگیر شده که در این درگیری چند تن از این افراد مصدوم؛ به بیمارستان منتقل و تحت درمان قرار گرفتند.

 

سرهنگ راستی در ادامه این خبر گفت: پس از ترخیص یکی از طرفین درگیری از بیمارستان، این شخص با همدستی برادرش به قصد انتقام به سراغ ضاربان رفته و همین موضوع باعث درگیری دوباره در محل می‌شود.

 

معاون عملیات پلیس اطلاعات تهران بزرگ با اعلام عملیات همزمان پلیس اطلاعات و یگان ویژه نوپو در چهار منطقه پیروزی، پیکان شهر، باغ آذری و خزانه عنوان داشت: با توجه به نارضایتی ایجاد شده در بین شهروندان و ادامه اقدامات مجرمانه این گروه از اراذل و اوباش، طی یک عملیات مشترک معاونت عملیات پلیس اطلاعات تهران و یگان ویژه نوپو، هر هشت نفر در روز یکشنبه مورخه ۲۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ دستگیر شدند.

 

وی افزود: هر هشت متهم در تحقیقات اولیه به مشارکت خود در نزاع و درگیری و قدرت نمایی با سلاح سرد اعتراف و علت درگیری و نزاع را اختلاف‌های فی مابین خود و کری خوانی‌های مکرر برای هم عنوان کردند که پرونده اولیه همراه با مستندات با موضوع "اخلال در نظم و نزاع دسته جمعی و ایراد ضرب و جزح عمدی با استفاده از سلاح سرد" برای آنها تشکیل و قرار قانونی از سوی مقام قضائی دادسرای ناحیه ۳۳ تهران برای ایشان صادر شد. گفتنی است، از مخفیگاه متهمان مقادیر متنابهی از انواع موادمخدر همچون تریاک، حشیش، موادمخدر صنعتی و همچنین بیش از ۳۰ میلیون تومان وجه نقد حاصل از فروش موادمخدر کشف و توقیف شده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :