موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/159152 :کد

تاکید سران قوا بر ضرورت تداوم گفتمان ها

تاکید سران قوا بر ضرورت تداوم گفتمان مردم‌محور رئیس جمهور شهید

  چهارشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۳ — ۰۵:۳۶
تعداد بازدید : ۳۲   
 تحلیل ایران -تاکید سران قوا بر ضرورت تداوم گفتمان مردم‌محور رئیس جمهور شهید

در جلسه عصر امروز سران قوا ضمن بحث و تبادل نظر، درباره نحوه کار و اقدامات قابل انجام هر یک از قوای سه گانه برای افزایش مشارکت در انتخابات پیش رو گفتگو شد.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از فارس،‌ جلسه سران قوا عصر امروز سه شنبه به میزبانی محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری، محمد باقر قالیباف رئيس مجلس، حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای رئیس قوه قضائیه و همچنین معاون حقوقی رئیس جمهور، قائم مقام شورای نگهبان و معاون سیاسی وزیر کشور برگزار و مصوبات دیروز این جلسه در خصوص اصلاح تبصره‌های ۱۹ و ۲۹ قانون انتخابات مبنی بر عدم همزمانی انتخابات شوراها با انتخابات ریاست جمهوری که با همکاری دولت و شورای نگهبان مصوب و امروز درصحن علنی مجلس به تصویب رسید بحث و تبادل و نظر شد.

 

در این جلسه همچنین درباره نحوه عمل و اقدامات قابل انجام هر یک از قوای سه گانه در خصوص امید بخشی به جامعه و افزایش میزان مشارکت در انتخابات پیش رو گفتگو شد.

«تداوم گفتمان رئیس جمهور شهید در تلاش مجاهدانه و پیگیرانه برای خدمتگزاری به مردم» و «مواضع مقتدرانه و عزتمندانه در برابر دشمنان و تعامل و مدارا با گروهها و دیدگاههای مختلف جامعه» از دیگر محورهایی بود که در جلسه امروز سران قوا مورد گفتگو و تبادل نظر قرار گرفت.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :