موضوعات ‌مرتبط: سیاسی رهبری

a/159185 :کد

تحلیل ایران گزارش می‌دهد ؛

رهبر انقلاب در دیدار نخست وزیر پاکستان

  چهارشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۳ — ۱۸:۴۶
تعداد بازدید : ۳۱   
 تحلیل ایران -رهبر انقلاب در دیدار نخست وزیر پاکستان

رهبر انقلاب در دیدار نخست وزیر پاکستان: سفر اخیر آقای رئیسی به پاکستان می‌تواند نقطه عطفی در روابط دو کشور باشد

به گزارش تحلیل ایران ، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی عصر امروز در دیدار «شهباز شریف»، نخست وزیر پاکستان و هیأت همراه ضمن تشکر صمیمانه از ابراز همدردی دولت و ملت برادر پاکستان، گفتند: برای جمهوری اسلامی ایران، روابط با پاکستان بسیار اهمیت دارد و به این کشور نگاه کاملاً برادرانه دارد اما روابط دو کشور در سال‌های گذشته با فراز و نشیب‌هایی همراه بوده است و ما معتقدیم در دولت جدید پاکستان امکان اوج‌گیری مجدد این روابط وجود دارد.

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به تاکید آیت‌الله رئیسی، رئیس‌جمهور فقید بر اهمیت روابط با پاکستان، افزودند: سفر اخیر آقای رئیسی به پاکستان می‌تواند نقطه عطفی در روابط دو کشور باشد و آقای دکتر مخبر مسیر همکاری‌ها و توافق‌ها را پیگیری خواهند کرد.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای خاطرنشان کردند: ارتباطات دوستانه بین کشورهای برادر همیشه آسان به پیش نمی‌رود و باید بر موانع فائق آمد و پیشرفت همکاری‌ها را با جدیت و در عمل دنبال کرد.

«شهباز شریف» نخست وزیر پاکستان نیز در این دیدار، سفر چندی پیش آیت‌الله رئیسی به پاکستان را بسیار مفید و زمینه‌ساز گسترش بیش از پیش روابط و نقشه راه آینده دانست و اظهار امیدواری کرد که روابط در زمینه‌های مختلف ارتقاء یابد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :