موضوعات ‌مرتبط: ورزشی والیبال

a/159200 :کد

لیگ ملت‌های والیبال- برزیل

زور ایران به صربستان نرسید

  پنجشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۳ — ۰۶:۳۶
تعداد بازدید : ۳۶   
 تحلیل ایران -زور ایران به صربستان نرسید

تیم ملی والیبال ایران در نخستین بازی خود در لیگ ملت‌های والیبال مقابل صربستان با نتیجه ۳ بر یک شکست خورد.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از مهر، در ادامه رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال، تیم ملی والیبال ایران از ساعت ۰۳:۳۰ دقیقه بامداد در برزیل به مصاف صربستان رفت.

 

تیم ملی والیبال ایران در دیدار مقابل صربستان لباس سورمه‌ای بر تن کرد، لیبروهای تیم هم قرمز پوش هستند. صربستان هم با لباس سفید مقابل ایران قرار گرفت.

 

موریس موتا پائز سرمربی تیم ملی والیبال ایران برای این بازی محمدطاهر وادی، محمد والی‌زاده، مهدی جلوه، امین اسماعیل‌نژاد، مهدی صالحی، میلاد عبادی پور، آرمان صالحی را به میدان فرستاد.

 

هدایت تیم ملی والیبال صربستان برعهده ایگور کولاکوویچ سرمربی اسبق تیم ملی است.

 

ست اول ۲۷ بر ۲۵ به سود صربستان

 

شروع بازی با چندین امتیاز پی در پی برای ایران همراه بود و از همان ابتدا اختلاف امتیاز با صربستان زیاد شد. اولین درخواست استراحت از سوی ایگور کولاکوویچ برای صربستان در شرایطی گرفته شد که تیم ایران با ۶ اختلاف امتیاز جلو بود. در ادامه با درخواست استراحت دوم کولاکوویچ به همراه تعویض سه بازیکن، فشار بازیکنان صربستان و اشتباهات بازیکنان ایران بیشتر شد و اختلاف امتیاز به عدد ۲ رسید. در این شرایط پائز هم اولین وقت استراحت خود را گرفت. در ادامه تمرکز بازیکنان ایران کمی بهم ریخت و پائز تقاضای وقت استراحت دوم را کرد اما فشار صربستانی‌ها بیشتر شد و آنها توانستند پیش بیافتند و در نهایت این ست با نتیجه ۲۷ بر ۲۵ به سود صربستان به پایان رسید.

 

ست دوم ۲۵ بر ۱۷ به سود ایران

 

شروع ست دوم هم با کسب امتیازهای پی در پی برای ایران همراه بود. هماهنگی خوب بازیکنان در این ست باعث شد تمرکز صربستانی بهم بریزد و به همین خاطر ایگور کولاکوویچ درخواست وقت استراحت داد و دو بازیکن جدید هم وارد زمین شدند اما حضور آن‌ها تأثیری نداشت و هماهنگی خوب بازیکنان باعث شد این ست با نتیجه ۲۵ بر ۱۷ به سود ایران به پایان برسد.

 

ست سوم ۲۵ بر ۱۹ به سود صربستان

 

شروع ست سوم با بازی پایاپای برای هر دو تیم آغاز شد، در اواسط بازی تیم صربستان با چند اختلاف امتیاز از تیم ایران پیش افتاد و به همین خاطر پائز تقاضای وقت استراحت کرد، بازیکنان ایران هم اختلاف امتیاز را کم کردند اما دوباره صربستانی‌ها پیش افتادند و پائز هم تقاضای وقت استراحت کرد. در ادامه پوریا خانزاده و جواد کریمی وارد زمین شدند، اما بازیکنان همچنان پرخطر ظاهر شدند و در نهایت این ست با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ به سود صربستان به پایان رسید.

 

ست چهارم ۲۵ بر ۱۸ به سود صربستان

 

اولین امتیاز در ست چهارم برای ایران ثبت شد، اما بر خلاف سه ست قبلی، این بار صربستانی‌ها چندین امتیاز پی در پی کسب کردند و اختلاف امتیاز هم زیادتر شد. پائز درخواست اولین وقت استراحت را داد. اما در ادامه زور بازیکنان ایران که اصلاً تمرکز نداشتند و از پیش باخته شده بودند به همین خاطر زور شاگردان پائز به صربستان نرسید و در نهایت این ست با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ به سود صربستان به پایان رسید.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :