موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی راهنمایی و رانندگی

a/158773 :کد

سرهنگ کشیر خبر داد؛

توقیف ۳ دستگاه موتورسیکلت سنگین در بزرگراه‌های تهران

  شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ — ۱۱:۰۲
تعداد بازدید : ۳۶   
 تحلیل ایران -توقیف ۳ دستگاه موتورسیکلت سنگین در بزرگراه‌های تهران

معاون اجتماعی پلیس راهور تهران بزرگ از توقیف ۳ دستگاه موتورسیکلت سنگین در محدوده بزرگراه‌های آزادگان و یادگار امام خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران، سرهنگ فیروز کشیر گفت: در رصد شبانه روزی معابر و بزرگراه‌ها جهت بررسی لحظه به لحظه ترافیک شهر تهران و با کمک رصد تصویری همکاران بنده در مرکز کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور فاتب، روز گذشته شاهد تردد ۳ دستگاه موتورسیکلت سنگین در بزرگراه‌های یادگار و آزادگان بودیم که هر سه دستگاه در طرح مهار پلیس راهور تهران بزرگ متوقف و از ادامه ترددهای خطرناک آنان جلوگیری به عمل آمد.

 

سرهنگ فیروز کشیر گفت: توقیف اول در ساعت ۱۶:۴۵ بعد از ظهر جمعه در محدوده موقعیت بزرگراه یادگار به شمال _سعادت آباد انجام شد که تیم‌های پلیس بزرگراه در اجرای طرح مهار یک دستگاه موتورسیکلت سنگین سوزوکی ۱۱:۰۰ سی سی را متوقف و از ادامه تردد آن جلوگیری کردند.

 

وی افزود: همچنین در ساعت ۱۸:۰۰ بعد از جمعه در محدوده بزرگراه آزادگان و در اجرای طرح مهار یک دستگاه موتورسیکلت سنگین هوندا ۱۰:۰۰ سی سی توسط عوامل پلیس بزرگراه متوقف و به پارکینگ منتقل شد.

 

معاون اجتماعی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: موتورسیکلت سنگین سوم در ساعت ۱۸:۳۰ همین روز و در بزرگراه یادگار به شمال _سعادت آباد در اجرای طرح مهار یک دستگاه موتورسیکلت سنگین بیکینگ ۱۴:۰۰ سی سی توسط عوامل پلیس بزرگراه متوقف و به پارکینگ منتقل شد.

 

وی ادامه داد: با توجه به لایی کشی و سرعت بالای این موتورسیکلت‌های سنگین و احتمال بروز خطر برای راکبین و خطراتی که برای سایر شهروندان متصور بود با هماهنگی به عمل آمده با تیم‌های گشتی پلیس راهور فاتب، این موتورسیکلت‌ها در همان محدوده متوقف شدند.

 

سرهنگ کشیر ادامه داد: پلیس به محض رؤیت موتورسیکلت‌هایی که با لایی کشی و ایجاد سر و صدا نظم ترافیک را برهم می‌زنند و هیچ گونه مدارک و بیمه همراه ندارند طبق قانون برخورد کرده و اینگونه موتورسیکلت‌ها را طبق قانون اعمال قانون به پارکینگ منتقل می‌کند.

 

معاون اجتماعی پلیس راهور تهران بزرگ از همشهریان تهرانی خواست تا با مشاهده این نوع موتورسیکلت‌ها که باعث سلب آسایش عمومی می‌شوند حتماً با پلیس ۱۱۰ تماس حاصل کنند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :